Сторінка директора
Директор ДНЗ – Шаргу Людмила Анатоліївна. На цій посаді в даному закладі працює з листопада 1987р.. Закінчила МДПІ (Московський державний педагогічний інститут). Освіта вища, спеціаліст вищої категорії, стаж педагогічної роботи – 35 років.
Нагороди :
- Грамоти:
- управління освіти Чернівецької міської ради,
- Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації,
- мера міста Чернівці,
- Міністерства освіти і науки України;
- нагрудний знак „Відмінник освіти”;
- лауреат премії ім.Юрія Федьковича.
Інформація про підготовку до 2019-2020 навчального року
Аналітична інформація
про обсяги бюджетного фінансування ДНЗ № 12
Інформація про підготовку до 2018-2019 навчального року
Інформація
про стан підготовки матеріально-технічної бази ДНЗ №12
до початку 2017/2018 навчального року та опалювального сезону
ДНЗ#12 До та після виконаних робіт
Заходи на виконання плану розвитку
Інформація про покращення мат.бази за 2016 рік
Фото
«У світі існує дві складні речі – керувати і виховувати.»
Імануіл Кант
Завідувач ДНЗ дуже складна та кропітка професія. Від кого залежить грамотна робота дошкільного навчального закладу ? Звісно, насамперед, від керівника.
У тому, що завідувач має бути хорошим керівником, організатором, ніхто не сумнівається. Керувати професійно – справа складна. Справжній професіоналізм керівника- це уміння створити грамотний колектив.
Дитячий садок не може бути схожим на школу чи інші навчальні заклади. Він – дитячий садок, він – для дітей. І той, хто там працює, має насамперед розуміти перспективу розвитку поки що маленької людини і нести за неї відповідальність.
Завідувач ДНЗ повинен не тільки сам розуміти дітей, йому слід навчити цього вихователів і пильно стежити за їх педагогічною культурою. Він має бути на дві голови вищим у своїх знаннях , адже, якщо немає педагогічної грамотності, культури у завідувача, годі цього вимагати від колективу.
Основа роботи керівника – це не керування, а подолання перешкод, які заважають нормально працювати колективу.
Роки, проведені поряд з дітьми…Бачити, як на твоїх очах відбувається становлення людської особистості.
Чи може бути щось краще, ніж дивитися в допитливі дитячі очі, довірливо держати в своїх руках тендітну дитячу долоньку? Бути причетною до цього, впливати на розвиток і виховання дітей – це є сенсом мого життя і моєю роботою.
Один із основних принципів нашої роботи – це відкритість. Ми завжди готові поділитись досвідом своєї роботи з колегами, з батьками.
Запрошуємо всіх людей, небайдужих до проблем дошкільного дитинства, відвідати наш сайт. Сподіваємось, що кожен знайде там корисну та цікаву інформацію.
Завідуюча здійснює:
– Організацію освітньо – виховного процесу ДНЗ;
– Забезпечення адміністративно – господарської роботи в ДНЗ;
– Дотримання норм і правил охорони праці, протипожежної безпеки, санітарно – гігієнічних норм;
– Організацію харчування дітей;
– Забезпечення працівників методичними посібниками для роботи та систематичного підвищення кваліфікації працівників;
– Забезпечення санітарного утримання приміщень і ділянки ДНЗ повітряного режиму;
– Реалізацію державної політики в галузі освіти;
– Загальне керівництво всіма напрямками діяльності ДНЗ у відповідності з його статутом і законодавства України;
– Розробку і впровадження програм розвитку ДНЗ, навчальних планів, курсів, дисциплін, а також Статуту, Колективного договору, правил внутрішнього трудового розпорядку і інших навчально-методичних документів;
– Визначення структури управління ДНЗ і штатний розпис в межах своєї компетенції;
– Вирішує навчально-виховні, методичні, адміністративні, фінансові, господарські та інші питання, що виникають в процесі діяльності ДНЗ.
Якщо ви обрали наш садочок
Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник закладу, протягом календарного року на підставі електронної черги, за наявності вільних місць, заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження (ксерокопія).
Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками та медичними висновками спеціалістів. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 календарних днів).
Правила прийому дітей у дошкільний заклад:
Заповнити заяву, щодо зарахування дитини в дитячий садок.
Надати копію свідоцтва про народження дитини.
Надати медичній сестрі дошкільного закладу: індивідуальну медичну картку дитини, лист щеплень або форма 063.
Заповнити всі необхідні анкети, внести повністю всю необхідну інформацію про особливості харчування та життєдіяльності дитини, особливості характеру та інше для ознайомлення вихователя з інформацією перед тим, як дитина потрапить у групу.
Познайомитися із майбутнім вихователем вашої дитини, практичним психологом закладу та отримати консультацію про особливості періоду адаптації дитини до дитячого садочка. Згідно із списком необхідних речей, до кожної вікової групи зібрати дитину до садочка.
Який порядок відрахування дитини з дошкільного навчального закладу?
Порядок прийому, відрахування та збереження за дитиною місця в дошкільному навчальному закладі визначено Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінета Міністрів України від 12 березня 2003 року № 305 де зокрема зазначено, що відрахування дитини з дошкільного навчального закладу державної та комунальної форм власності може здійснюватись:
-
за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
-
на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
-
у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.
МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАШИХ ДІТЕЙ!
ЧЕКАЄМО НА ВАС У НАШОМУ САДОЧКУ!