top of page

Вихователь - творча професія!

        Робота вихователя дошкільного закладу - одна з найважливіших та найскладніших. При цьому вона відіграє істотну роль не лише в процесі виховання маленької дитини, а й у становленні її особистості.
             Багато відомих та успішних людей стали такими завдяки своїй першій сходинці в житті, з якої перед ним постав величезний, цікавий та дивовижний світ.

             Зрозуміло, що лише творчий вихователь зможе працювати в нових умовах, які вимагають неабиякого винахідництва, раціоналізаторства, прагнення відійти від шаблону, вміння експериментувати і знаходити оригінальні рішення. 3 жовтня 2014 року в нашому садочку пройшов психолого-педагогічний тренінг спрямований на розвиток креативних здібностей педагогів сучасного дошкільного закладу. Мета нашого тренінгу : визначення рис творчої особистості, та умов що заважають виявленню творчості; розвиток креативних та комунікативних здібностей учасників заняття; сприяння розвитку творчої уяви, допитловості, сміливості та гнучкості мислення. 

«Співпраця з родиною — запорука успіху у вихованні дітей-дошкільнят»

З метою підвищення рівня професійної майстерності педагогів у питаннях взаємодії з родинами вихованців ,в продовж вересня-листопада 2015 року в ДНЗ пройшли ряд методичних заходів:

·        Семінар - практикум для педагогів «Місток порозуміння між батьками та ДНЗ»;

·        Консультація для вихователів «Співпраця з родиною — запорука успіху у вихованні дітей-дошкільнят»;

·        Ділова гра  «Співпраця з батьками»;

·        Тематична педрада у формі усного журналу "Дитячий садок і родина: аспекти взаємодії»

     Педагоги уточнили і систематизували знання   з проблеми взаємодії з батьками. Ці форми роботи допомогли  активізувати педагогічне мислення вихователів як основу використання нетрадиційних форм роботи з батьками в ДНЗ, стимулювати розвиток у них творчості та професійної активності, підтримати інтерес педагогів до подальшого вивчення даної теми, формування умінь диференційовано підходити до організації роботи з батьками; знаходити оптимальні шляхи вирішення конфліктів; пошук нових способів поведінки в контактах з батьками; набуття досвіду спільної роботи педагогічного колективу.

        

Методична робота з педагогами

     Реформування змісту та гуманізація цілей дошкільної освіти України є складовою процесу оновлення світових та європейських освітніх систем.  Очікування суспільства пов’язані сьогодні насамперед з формуванням життєздатної, гнучкої, свідомої, творчої людини. Починати розв’язання цих проблем слід з дошкільного дитинства, оскільки саме в цей віковий період закладається фундамент оптимістичного світобачення; засвоюються моральні правила і норми, розвивається довільна поведінка; формується мовленнєва компетентність тощо.

     Постає питання якісної підготовки вихователя до здійснення завдань з розвитку рідної мови дітей у сучасному дошкільному навчальному закладі.

      Складниками професіоналізму в будь-якій професії є компетентність та озброєність системою вмінь. У педагогічній діяльності для професіоналізму замало лише цих двох компонентів. А в роботі вихователя щодо формування мовленнєвої компетентності дошкільника необхідна певна система знань, умінь і навичок, які дають можливість вирішувати дане завдання з найвищим результатом.

    Вихователь дошкільного закладу повинен володіти таким запасом знань, умінь і навичок, які допоможуть йому на практиці досягти високих результатів щодо формування мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку, що досягається вчасним і ефективним використанням інноваційних технологій.

      З цією метою 24 березня 2016 року в дошкільному закладі пройшло Засідання "круглого столу" з проблеми "Інноваційні технології для розвитку дитячого мовлення" 

Вихователь Перепічка І.І. на тему: "Ейдетичні вправи як засіб розвитку пам'яті, мовлення та образотворчого мислення дошкільнят"

Вихователь Іванущак В.М. на тему: "Опорні схеми для вивчення віршів та складання розповідей."

Лусь К.А. на тему: "Коректурні таблиці для пізнавального і мовленневого розвитку дошкільника"

Візнюк А. О. на тему: "Використання друдлів для мовленневого розвитку дошкільнят"

Марчук М. Л. (музичний керівник) на тему: "Розвиток мовлення дошкільників засобами театралізованої діяльності"

       Педагоги визначили роботу круглого столу ефективною та необхідною, матеріал, що був представлений, практичним у використанні та цікавим. 

Правове виховання дошкільнят

    Право - це сукупність встановлюваних і охоронюваних державною владою норм і правил, що регулюють відносини людей у суспільстві.

   Правова культура включає в себе безпосередні дії людини, її поведінку в різних, часто непередбачених, життєвих ситуаціях. Вона передбачає вміння і готовність особистості вирішувати свої життєві проблеми, жити серед людей, спілкуватися з ними, орієнтуючись на морально-правові норми.

   Дошкільнята тільки починають освоювати ази морально-правової культури. Ознайомлення з правами носить пропедевтичний характер і готує дитину до засвоєння демократичних цінностей і прав людини в подальшому.

   Дітям-дошкільнятам доступні лише самі загальні уявлення про свої права і свободи, закріплених у міжнародних та державних документах, а також способи їх реалізації в різних життєвих ситуаціях.

Конвенція ООН про права дитини

Декларація прав дитини

Законодавче забезпечення дитини

  Це ставить перед педагогами дошкільних установ такі завдання:

- Допомогти дитині зрозуміти і осмислити свої елементарні права;

- Формувати почуття самоповаги, поваги до власних прав і прав інших людей;

- Розвивати прагнення дитини реалізовувати свої права, не порушуючи прав оточуючих його людей.

   Вирішенню цих завдань сприяє правове виховання і навчання правам людини.

   Перш ніж познайомити дитину з правами, його треба підвести до усвідомлення себе як особистості, повноцінного члена суспільства, розуміння своєї індивідуальності та людської гідності.

   Правове виховання дошкільника починається з виховання у нього почуття власної гідності, поваги до самого себе. Тільки поважає самого себе і свої права людина здатна по-справжньому поважати інших людей та їх права.

   Тому в дошкільному закладі і сім'ї необхідно створити атмосферу визнання індивідуальності дитини, поваги його особистості, а самій дитині надати можливість реалізовувати свої людські права Він повинен володіти свободою вибору, проявляти активність, ініціативність, самостійність, мати можливість висловлювати власну думку, проявляти шанобливе ставлення до думки інших, вміти надавати допомогу і приймати її. Без цього не можуть розвиватися такі необхідні кожній людині громадянські якості, як активність, самостійність, рішучість, відповідальність.

   Виховання в дусі прав людини спрямоване на формування у дитини почуття справедливості, загальної рівності прав і можливостей. Тому неприпустимі несправедливість, заходи впливу, принижающие людську гідність дітей, порушують їх право бути коханими, рівними серед інших.

   Правова освіта дошкільнят передбачає ознайомлення юних громадян з конкретними і зрозумілими їм правами.

  Дітям доступні такі чотири групи прав:

1. Права на гідне існуванняі, виживання, що включає право на життя і здоров'я, житло, їжу, ім'я, родину, турботу батьків, громадянство.

2. Права на розвиток, освіту, відпочинок і дозвілля.

3. Права на захист від приниження, насильства та експлуатації, а також особливі права дітей-інвалідів та сиріт.

4. Права на свободу слова, думки та діяльності.

Необхідно також пам'ятати, що формування морально-правової культури у дітей багато в чому залежить від загальної соціально-правової ситуації, рівня правової культури педагогів та батьків, а також ефективності засобів та методів первісної правової освіти.

    Педагогічний колектив ДНЗ № 12 у рамках підготовки до педагогічної ради  на тему: "Правове виховання дошкільників - обов'язкова умова формування життєвої компетентності особистості" здійснив чимало заходів.

   Був проведений проблемний семінар з елементами методичного тренінгу "Роль педколективу в захисті прав і гідності дітей" за участі батьків.

Проблемний семінар

з елементами методичного тренінгу

 "Роль педколективу

в захисті прав і гідності дітей"

Презентація проблемного семінару "Роль педколективу в захисті прав і гідності дітей

Вихователем Субаш С. В. проведена консультація "Поважай права найменших" (досвід правового виховання ІКТ технологій)

Вікторина

"Зоряне сяйво країн Європи"

         Виконуючи план роботи на рік, педагоги активно готувалися до педради з правового виховання.

Громадянське виховання є інтегрованим і включає в себе виховання толерантності, поваги до інших націй і країн. Зважаючи на те, що Україна швидким темпом просувається до Євросоюзу, і ми є країною Європи, провели цікаву вікторину «Зоряне сяйво країн Європи». Участь взяли педагоги нашого закладу та педагоги ДНЗ комбінованого типу № 38 міста Чернівці.

    Педагоги проявили чудові знання державних символів, традицій та звичаїв, відомих людей та найцікавіших місць, культурних надбань країн Європи.

Сценарій вікторини "Зоряне сяйво країн Європи"

Семінар-практикум для педагогів по створенню оригамі

      У перекладі з японської «оригамі» означає «складений папір», у країні висхідного сонця мистецтво оригамі називають мистецтвом цілого листа. Це одне з найголовніших правил оригамі - не додавати і не віднімати нічого зайвого. Це закон, якого дотримуються вже багато століть всі художники оригамі. Завдяки цьому даний вид мистецтва вже тисячоліття вважається самим незвичайним і оригінальним.

         В рамках підготовки до проведення Дня Гідності за участі учасників АТО педагоги виготовляли голубів та метеликів технікою оригамі.

Семінар-практикум для педагогів по створенню оригамі ("Голуб", "Метелик")

 

Туристично - краєзнавча робота, як один з аспектів пізнавального розвитку дитини

День, проведений дитиною без прогулянки,

втрачений для його здоров’я …

Г. Сперанський

 

     Одним із найважливіших завдань, яке вирішує педагогічний колектив дошкільного навчального закладу - ознайомлення дошкільників з рідним краєм. Перш ніж дитина пізнає дорослий світ, вона має пізнати, полюбити близьке, рідне, відчути себе його невід’ємною частиною. Виховання любові до Батьківщини, її природи, рідної мови, культури народу, духовне збагачення дітей здійснюється через організацію краєзнавчо-туристичної роботи

    Дитячий туризм – це насамперед здоров’я дітей, їх фізичний гарт, рухова активність, захоплюючий вид активного відпочинку, а також у поєднанні з краєзнавством – чудова можливість для закріплення знань про історію та природні особливості місцевості, проведення природоохоронної роботи.

    Краєзнавство – це живе пізнання навколишнього світу, поглиблене ознайомлення з найближчим природним і соціальним середовищем ,це своєрідна «батьківська скринька», сукупність спадщини, залишеної нам минулим поколінням. Це - жива легенда та бабусині перекази, звичаї рідного краю та багатства надр полів, лісів, трудові здобутки та ратні звершення батьків та дідусів. Це - досвід господарського освоєння краю та його вікова культура.        

        Отже, туристично-краєзнавча діяльність у дошкільних навчальних закладах – не тільки цікава форма організації дозвілля дітей, а й ефективний засіб розв'язання фізкультурно-оздоровчих, природоохоронних, пізнавальних та екологічних завдань виховання.

     Саме тому в рамках підготовки до педагогічної ради на тему: «Туристично-краєзнавча робота як один з аспектів пізнавального розвитку дитини» педагогічний колектив ДНЗ № 12 здійснив чимало методичних заходів.

   З метою поглиблення знань  про Україну як державу зі своєю історією, культурою, народними звичаями та традиціями, поняття туризму та краєзнавства; розвитку полікультурної, соціальної компетентності педагогів; активізації туристично-краєзнавчої роботи в дошкільному закладі 27 лютого 2018 року відбувся педагогічний тренінг «Основні поняття патріотизму та туризму» - «Хай у серці живе Україна»

​​

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    13 березня 2018 року пройшов семінар-практикум «Туристично-краєзнавча робота в дошкільному віці. Туристичний квест «Вуличками старого міста»».  Під час семінару було розкрито важливість туризму, як форми краєзнавчої роботи, як нетрадиційної форми відпочинку та оздоровлення. Педагоги мали можливість накопичення знань про рідну природу, рідний край, свій мікрорайон, місто, країну в не розривному зв’язку з вивченням народної спадщини, звичаїв рідного краю, історії, ознайомитись з абеткою туризму.  Вони ще раз згадали методи та прийоми проведення туристично-краєзнавчої роботи з дітьми (мультимедійна презентація).  Під час квесту шукали об’єкти  для майбутніх екскурсій,  складали маршрути та тексти екскурсій, знайомились із картографічним методом навчання дошкільнят.

 

 

Педагогічний тренінг

«Основні поняття патріотизму та туризму»

«Хай у серці живе Україна»

Презентація до педагогічного тренінгу "Основні поняття патріотизму та туризму"

Семінар-практикум

«Туристично-краєзнавча робота в дошкільному віці»

«Туристичний квест «Вуличками старого міста»

Презентація "Туристично - краєзнавча діяльність в дошкільному віці"

«Ми за здоровий спосіб життя»

 

     Здорова людина – це така людина, яка життєрадісно й охоче виконує обов’язки, які покладає на неї життя та повністю реалізує свої фізичні й розумові здібності.

           З метою підвищення рівня поінформованості педагогів про здоровий спосіб життя, можливості особистісного впливу на формування позитивної мотивації у дітей щодо збереження і зміцнення здоров’я, стимулювання зусилля для успішного розв’язання оздоровчих завдань, удосконалення фахової майстерності педагогів, активізації  їхнього творчого потенціалу, розвитку креативного мислення, в дошкільному закладі 09.10.2018 року пройшов методичний турнір «В здоровому тілі – здоровий дух». Людина в житті може йти двома шляхами: один веде її до здоров’я, інший – від здоров’я.

      За допомогою вправ тренінгу педагоги могли зробити вибір на користь здорового способу життя,  склали свій шлях до «Храму здоров’я», а от в якому напрямку до нього йти – обирати вам!

IMG_20181009_135337.jpg
IMG_20181009_141728.jpg
IMG_20181009_143326.jpg
IMG_20181009_135722.jpg
IMG_20181009_143704.jpg
IMG_20181009_141044.jpg
IMG_20181009_144419.jpg

Методичний турнір " В здоровому тілі - здоровий дух"

Соціальна і фінансова освіта дошкільників

 інтерактивний практикум для педагогів дошкільного навчального закладу

     Економічне виховання – це організована педагогічна діяльність, спрямована на формування економічної культури дошкільників «Маленька людина повинна побачити і зрозуміти, у чому коріння нашого життя, від чого залежить те, що у нас на столі…» В.Сухомлинський.

З метою підвищення рівня поінформованості педагогів про економічну освіту дошкільників та впровадження в освітній процес програми соціаль­ної і фінансової освіти дітей віком від З до 7 років «Афлатот», розширення знань щодо основних завдань, форм та методів, розуміння тлума­чення ключових економічних понять,  активізації  їхнього творчого потенціалу, ко­мунікативних здібностей, розвитку креативного мислення, в дошкільному закладі 06.11.2018року пройшов інтерактивний практикум «Соціальна і фінансова освіта дошкільників».

       Підґрунтя для майбутньої успішної економічної діяльності людини закладається в дитинстві. Саме тому надзвичайно важливим є виховання нового покоління, яке буде позитивно сприймати економічну інформацію, адекватно реагуватиме на суспільні зміни, володітиме навичками економіч­но доцільної поведінки.  

IMG_20181106_135324.jpg
IMG_20181106_140918.jpg
IMG_20181106_140009.jpg
IMG_20181106_140855.jpg

Інтерактивний практикум для педагогів

«Фізкультурно-оздоровча робота в ДНЗ»

    Здоров’я, зокрема здоров’я дітей, є найбільшою цінністю держави і суспільства. Фізичний розвиток дитини - важлива функція ДНЗ. Сьогодні йдеться мова в програмі «Дитина»  вже не про фізкультуру, як таку, а про фізичний розвиток в цілому, що передбачає розвиток рухової активності, фізичних якостей дошкільників, знання свого тіла, його функцій, призначення його основних частин, можливостей організму, вміння бути домірним до нього, розвиватися в межах індивідуальних можливостей, власного потенціалу.

   Мета цього заходу - підвищення рівня поінформованості педагогів про уміння класифікувати традиційні та нетрадиційні форми фізкультурно-оздоровчої роботи,  необхідність привчати дітей до збере­ження власного здоров'я як найвищої цінності життя; формувати позитивну мотивацію на здоровий спосіб життя; залучити до обговорення та висловлення власної точки зору, аналізу факторів ризику порушен­ня психічної рівноваги; продовжити формування вмін­ня аналізувати, робити висновки, в дошкільному закладі 04.12.2018 року був проведений

брейн-ринг «Фізкультурно-оздоровча робота в ДНЗ»

    Брейн-ринг допоміг педагогам усвідомити оздоровчий аспект виховання, який має на меті вибір доцільного змісту, що відповідає потребам безпечної життєдіяльності дітей, адже знати — означає усвідомлювати правила оздоровчої та безпечної поведінки, а вміти — володіти сформованою системою поведінкових навичок.

IMG_20181207_141404.jpg
IMG_20181207_142415.jpg
IMG_20181207_143048.jpg
IMG_20181207_142555.jpg

Брейн-ринг

«Фізкультурно-оздоровча робота в ДНЗ»

Педрада №2 

Тема: "Зміцнення здоров`я дошкільників засобами фізичного виховання

    Одне з головних завдань дошкільного закладу — така організація навчально-виховного процесу, за якої не лише зберігатиметься високий рівень розумової працездатності вихованців, а й зміцнюватиметься їхнє здоров'я.

    Сьогодні проблеми збереження здоров'я дітей набувають особливої актуальності, оскільки дедалі помітнішою стає тенденція до погіршення його стану. Зміцнення здоров`я дітей - наше пріоритетне завдання,реалізуючи яке маємо шукати нові ефективні методики, технології і засоби.

    Згідно річного плану роботи ДНЗ №12 на 2018 - 2019 н.р. 07.12.18 була проведена педагогічна рада №2. 

План проведення

  1. Аналіз виконання рішень попереднього засідання педагогічної ради.

                                           Інформація, вихователь-методист

   2.«Стан організації фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ»

                   Довідка за підсумками тематичної перевірки.

                                                                    Директор Шаргу Л. А.

 

   3.Брейн – ринг

                                             Вихователь-методист, практичний психолог

 

   4.«Створюємо модель фізкультурно-оздоровчих заходів у ДНЗ, використовуючи інтелект-мапи» 

Методичні рекомендації.

                                                                    Вихователь-методист

 

   5.Підсумки конкурсу атрибутів та нетрадиційних фізкультурних обладнань, виготовлених власноруч.

 

                                             Підсумки-аналіз, вихователь-методист

IMG_20190131_141827.jpg
IMG_20190131_133708.jpg
IMG_20190131_141748.jpg
IMG_20190131_143043.jpg
IMG_20190131_142237.jpg
IMG_20190131_142833.jpg

Створюємо модель фізкультурно – оздоровчих заходів у ДНЗ

Проблемний семінар

«Формування компетентності педагогів щодо економічного виховання дошкільнят»

       Економічне виховання – це організована педагогічна діяльність, спеціально продумана система роботи, спрямована на формування економічної свідомості. У процесі її здійснення діти опановують поняття про організовану й ефективну економіку, розвиток продуктивних сил і виробничих відносин.

     З метою поглиблення, активізації знань педагогів щодо використання сучасних методів навчання з проблеми ранньої профорієнтації дітей, з’ясування ступеня обізнаності вихователів  з питання економічного виховання дошкільнят і стимулювати їх до самоосвіти, творчого самовираження та самовдосконалення, підвищення рівня професійної майстерності, визначення розділів й тем Базової програми, скрізь які проходитиме ідея формування економічної компетентності дитини, здобуття умінь і навичок  для успішного розв’язання завдань економічного виховання дітей в дошкільному закладі 14.01.2019 року був проведений  проблемний семінар «Формування компетентності педагогів щодо економічного виховання дошкільнят»

     Сучасного дошкільника вже з перших років життя оточує економічна сфера, наповнена складними економічними поняттями та процесами. Реклама по телебаченню, розмови політиків, купівля, продаж, розподіл сімейного бюджету – ось далеко не повний перелік того, з чим доводиться стикатися дитині щодня. Саме тому основними завданнями економічного виховання є ознайомлення сучасного дошкільника з основами економіки, способами соціально-економічної поведінки, розвиток особистісних якостей, необхідних для успішної економічної діяльності.

IMG_20190117_141053.jpg
IMG_20190117_141023.jpg

Проблемний семінар

«Формування компетентності педагогів щодо економічного виховання дошкільнят»

IMG_20190117_141000.jpg
IMG_20190117_140922.jpg

Формування  економічної культури 

дошкільників

Використання інтелект – карт у роботі з дітьми

    З метою ознайомлення вихователів і впровадження ними інтелект-карт у роботу з дітьми 24.01.2019р. була проведена консультація «Тайм менеджмент для дітей»

    Принципи та методику застосування інтелектуальних карт в дошкільній освіті розробила Наталя Гавриш. Інтелектуальні карти – це комбінований метод навчально-пізнавальної діяльності (за визначенням Н.Гавриш) та творчий продукт спільної діяльності вихователів та дітей. Інтелектуальні карти створюються в процесі реалізації тематичних циклів як творчий продукт (колаж) або є наочним посібником для роботи з дітьми. Інтелектуальна карта може укладатись і до окремого заняття чи поняття.

Консультація 

«ТАЙМ МЕНЕДЖМЕНТ

ДЛЯ ДІТЕЙ»

Презентація 

«ТАЙМ МЕНЕДЖМЕНТ

ДЛЯ ДІТЕЙ»

Семінар-практикум

«Помічник вихователя - активний учасник навчально-виховного процесу».

   Творчий тандем – це, по-перше, вихователь, а , по-друге,  людина яка для малюків є вірним порадником, помічником, подружкою, якій можна про все розповісти. Це помічник вихователя.

З метою надання практичної допомоги, для закріплення знань посадової інструкції , усвідомлення працівниками даної категорії своєї ролі в організації навчально-виховного процесу під час проведення різних режимних моментів 08.02.2019 р. був проведений семінар-практикум «Помічник вихователя - активний учасник навчально-виховного процесу

52673006_380646449181194_940123033484394

Семінар - практикум для помічників вихователя

Консультація для педагогів

«Програма «Афлатот»  соціальна та фінансова освіта для дітей»

      Основи соціально-фінансових знань найуспішніше закладаються саме в дошкільному віці – найбільш сенситивному етапі життя, коли у дитини формуються уявлення про першочергові потреби сім'ї, свої власні бажання, виникає проблема вибору між «треба» та «хочу»; усвідомлюються тимчасові рамки (зачекати, щоб купити бажане); формується ставлення до матеріальних цінностей (подарунків) та готовність поділитися особистими речами (гратися спільно, по черзі), а також виховуються такі риси як бережливість та ощадливість. У багатьох розвинених країнах існують спеціальні програми з фінансової грамотності, що сприяють формуванню у дітей економічного мислення, навчають ощадливо та доцільно витрачати кишенькові гроші, а також виховують повагу до людей, які вміло організовують власний бізнес.

 

Саме тому, в рамках тематичного дня «Святкуємо день народження Афлотуна!», 18.03.2019р. була проведена консультація «Програма «Афлотон» соціальна та фінансова освіта для дітей та підлітків» для поглибленого ознайомлення з нею. Що дасть педагогам систематизувати і розширити знання про цю програму і впроваджувати  іі в роботі з дітьми. 

IMG_20190318_133022.jpg

Консультація "Програма "Афлатот""

IMG_20190318_135154_HDR.jpg

Презентація "Програма "Афлатот""

Педрада№3

«Економічна соціалізація дошкільників»

         Сьогодні життя кожної людини безпосередньо пов’язане з економікою. Кожен потребує адекватних уявлень про економічні категорії та навичок економічної поведінки. Саме життя поставило перед педагогами завдання економічної освіти дітей, виховання раціонального споживача, здатного ощадливо розпоряджатись і власними, і громадськими ресурсами. До того ж вихователі розуміють, що без опанування конкретних економічних уявлень неможлива реалізація таких програмових завдань, як соціалізація дитини, формування в неї цілісної картини світи і, зрештою, життєвої компетентності.

   Згідно річного плану роботи ДНЗ №12 на 2018-2019 н.р.  28.03.2019р. була проведена педагогічна рада №3.

План проведення

  1. Аналіз виконання рішень попереднього засідання педагогічної ради №2.

                                           Інформація, вихователь-методист

                                                                                                                                 Альштулер О.В.

 

    2.«Стан роботи з економічного виховання в усіх вікових групах»

                   Довідка за підсумками тематичної перевірки.

                                                                                                                              Директор Шаргу Л. А.

 

    3.«Творчі завдання й ситуації економічної спрямованості за програмою соціальної та фінансової освіти дітей від 3 до 7 років «АФЛАТОТ» 

Методичні рекомендації.

                                                                                                            Вихователь-методист Альштулер О.В.

    4.Ділова гра «Інтелект - кафе «Копієчка»  (Формування навичок економічного мислення та економічних  уявлень у дошкільників)   

                                                                                                     Вихователь-методист

                                                                                                                                    Альштулер О.В.

 

    5.Підсумки конкурсу «Дидактична гра, посібник з економічного виховання»

 

                                                                          Підсумки-аналіз, вихователь-методист Альштулер О.В.

IMG-d5f21ec34ed6b2fe7dd5cbb131624743-V.j
IMG-c01c1befe387eb04c397562aeb1f1e71-V.j

ІНТЕЛЕКТ-КАФЕ «КОПІЄЧКА»

IMG-d7b4dece06301d5970e7b3d24152f6df-V.j
IMG-5c9ed797b26333a6c991a8ccd890f8a1-V.j

Презентація ІНТЕЛЕКТ-КАФЕ «КОПІЄЧКА»

bottom of page