День Гідності та Свободи
- ЗДО№12
- 21 нояб. 2017 г.
- 2 мин. чтения
«Той, хто забув колиску, з якої піднявся, щоб піти по землі, хто байдужий до матері, що вигодувала та виховала його, не здатен переживати високі патріотичні почуття». В.Сухомлинський
Україна відзначає День Гідності та Свободи. Це свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013-14 років). Свято встановлене Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року

Сьогодні, 21 листопада 2017 року - це день, коли ми думаємо про майбутнє, але водночас пам’ятаємо й тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє, ушановуємо пам'ять громадянського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які виступили на захист демократичних цінностей ціною власного життя задля оновлення української держави.
Відповідно до заходів щодо відзначення «Дня Гідності і Свободи» в дошкільному закладі № 12 вихователі з дошкільнятами провели екскурсії до Чернівецького краєзнавчого музею, на Центральну площу для покладання квітів та свічок пам’яті до меморіальної дошки воїнам, загиблим в АТО, провели виставку малюнків дітей старшої та середньої груп «Я - Українець і цим пишаюсь!», оформили виставку дитячої літератури на патріотичну тематику, провели бесіди в куточку пам’яті, організували зустріч дошкільнят і педагогів з учасниками АТО Криштановичем В.Г. та Николайчуком С.І. під час години спілкування «Ми маленькі патріоти», переглянули з дітьми альбом «Герої живі в наших серцях!», мультфільм «Україна в серці кожного». Педагоги приділили увагу проблемі формування моральних почуттів з усвідомлення єдності України та найголовнішої людської радості – жити серед людей.
Патріотичні почуття дітей дошкільного віку засновуються на їх інтересі до найближчого оточення (сім’ї, батьківського дому, рідного міста, села), яке вони бачать щодня, вважають своїм, рідним, нерозривно пов’язаним з ними. Цілеспрямоване патріотичне виховання повинно поєднувати любов до найближчих людей з формуванням такого ж ставлення і до певних феноменів суспільного буття. Як синтетична якість, патріотизм охоплює емоційно-моральне, дієве ставлення до себе та інших людей, до рідної землі, своєї нації, матеріальних і духовних надбань суспільства. Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином.









БІЛЬШЕ ФОТО В РОЗДІЛІ "ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ"!
Comments